Звонок

  • Бандаж для коленного сустава LONGEVITA KD4316 ИК

Бандаж для коленного сустава LONGEVITA KD4316 ИК

  • Код Товара: KD4316 ИК
  • 534 грн

В наличии


Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для стабілізації і розвантаження колінного суглоба, захисту і підтримки зв'язок. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних і побутових травм колінних суглобів, розтягнення чи пошкодження зв’язок. Рекомендується для зняття набряків та спазмів, зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм.

- Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись при гострих і хронічних захворюваннях колінного суглоба: тендиніти, бурсити, хвороба Осгуда-Шлаттера, ревматоїдному артриті, артрозі та гематомах. Для полегшення м'язового, судинного та суглобового болю різної етіології: біль при згинанні колінного суглоба і ходьбі вниз по сходах, ниючий біль при сидінні протягом тривалого часу, відчуття хрускоту при згинанні і випрямленні коліна. В період реабілітації після зняття гіпсової пов'язки і хірургічних операцій на колінному суглобі . Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Склад: 
Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 47%
Поліестер - 34%
Гумові нитки - 19%
Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват коліна і підібрати згідно з таблицею:

РозмірMLXLXXL
Охват коліна, см34 - 3738 - 4142- 4547 - 49

 

Написать отзыв

Рейтинг