Звонок

  • Бандаж локтевой Longevita KD 4311 ИК

Бандаж локтевой Longevita KD 4311 ИК

  • Код Товара: KD 4311 ИК
  • 381 грн

В наличии


Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшити біль, набряки та спазми.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для помірної фіксації та захисту ліктьового суглоба. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

 - Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних та побутових травм ліктьових суглобів (синдром «ліктя тенісиста» і «ліктя гольфіста»), прискорення відновлення та регенерації після травм. Медіальний та латеральний епікондиліт та інші дегенеративно-дистрофічні процеси в ліктьовому суглобі.

- Для людей середнього та похилого віку. Полегшення м'язових, судинних та суглобових болів (у т.ч. при ревматоїдному артриті, артрозі та гематомах), зняття м'язових набряків та спазмів, зменшення навантажень на сухожилля. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість кінцівок.

Склад:
- Волокна деревного бамбукового вугілля - 47% (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку);
- Поліестер - 34%
- Гумові нитки - 19%
  Термін служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Рука в природному розігнутому положенні, виміряти обхват ліктя і підібрати згідно з таблицею:

РозмірSMLXL
Обхват ліктя / см20 - 2223 - 2526- 2829 - 31

 

Написать отзыв

Рейтинг