Звонок

  • Бандаж на голеностопный сустав LONGEVITA KD4314 ИК

Бандаж на голеностопный сустав LONGEVITA KD4314 ИК

  • Код Товара: KD4314 ИК
  • 415 грн

В наличии


Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для помірної фіксації та захисту гомілковостопного суглоба. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних та побутових травм гомілковостопних суглобів, розтягнення чи пошкодження зв’язок. Рекомендується для зняття набряків і спазмів, зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм.

- Для людей середнього та похилого віку – для полегшення при болях в суглобах, набряках, болісних відчуттях при рухах після ушкодження щиколотки, пошкодженнях зв'язок або капсули суглоба, підшкірних крововиливах, артритах, артрозах. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість кінцівок.

Склад:
Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 47%
Поліестер - 34%
Гумові нитки - 19%
Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват щиколотки (кісточки), підібрати згідно з таблицею:

РозмірМLXLXXL
Обхват щиколотки, см21 - 2223 - 2426 - 2829 - 31

 

Написать отзыв

Рейтинг