Звонок

  • Бандаж запястного сустава эластичный Longevita KD4313 ИК

Бандаж запястного сустава эластичный Longevita KD4313 ИК

  • Код Товара: KD4313 ИК
  • 289 грн

В наличии


Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для помірної фіксації та захисту зап’ястка. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення після травм і ушкоджень променево-зап’ясткового суглоба, набряків, розтягнень, забиття, запалень. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних та побутових травм променево-зап’ясткового суглоба (зап’ястка), прискорення відновлення та регенерації після травм.

- Для людей середнього та похилого віку - рекомендований при травмах і розтягненнях променево-зяп’ясткових суглобів, артрозах, артритах, бурситах, синовіїтах, гігромах. Може бути використаний для полегшення м'язового, судинного та суглобового болю, зняття набряків та м'язових спазмів, зменшення навантажень на сухожилля. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Склад: 
Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 74%
Гумові нитки - 26%
Термін служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват зап’ястка і підібрати згідно з таблицею:

РозмірSML
Обхват зап’ястка, см14 - 1516 - 1718- 19
 

 

Написать отзыв

Рейтинг