Звонок

Товари для реабілітації та гігієни


Доска для ванной OSD-BL650206

Доска для ванной OSD-BL650206

Серія: OSD (Италия)

2 199 грн

Насадка на унитаз «Contact Plus» 11 см 500200

1 699 грн

Сиденье для ванной KING-BS-00

Сиденье для ванной KING-BS-00

Серія: OSD (Италия)

1 999 грн

Стул для ванной и душа OSD-BL610203

1 799 грн

Стул для ванны OSD-BL650202

Стул для ванны OSD-BL650202

Серія: OSD (Италия)

1 599 грн

Стул для душа (cо спинкой) OSD-BL610201

2 399 грн

Тренажер для ног OSD-CPS005ABC

Тренажер для ног OSD-CPS005ABC

Серія: OSD (Италия)

2 599 грн

Тренажер для ног OSD-CPS005BC

Тренажер для ног OSD-CPS005BC

Серія: OSD (Италия)

2 199 грн

Тренажер для ног и рук B-Bike

12 999 грн

 Стул для душа НТ-06-004

Стул для душа НТ-06-004

Серія: МП Шанс (Украина)

2 376 грн

Подставка к ванной НТ-08-005

Подставка к ванной НТ-08-005

Серія: МП Шанс (Украина)

942 грн

Сиденье для ванны НТ-05-001

Сиденье для ванны НТ-05-001

Серія: МП Шанс (Украина)

951 грн

Сиденье для ванны НТ-05-003

Сиденье для ванны НТ-05-003

Серія: МП Шанс (Украина)

1 167 грн

Показано з 1 по 24 із 47 (всього 2 сторінок)

Саме санітарні пристосування для ванни і душа можуть стати однією з важливих складових догляду за пацієнтами з порушеннями рухового апарату і літніми. За тими функціями, які можна виконувати з їх допомогою, все обладнання даного типу можна розділити на те, що:


  • допомагає пацієнтові потрапити в ванну;
  • полегшує його розташування у ванні;
  • може використовуватися для проведення гігієнічних процедур голови і тіла лежачих пацієнтів.


Стілець / табурет / лава / сидіння в душ / ванну

Для того щоб уникнути ударів і інших травм під час прийняття ванни, можна використовувати спеціальні сидіння для інвалідів. Таким чином, митися людині, можливості якого обмежені, буде набагато комфортніше. Подібні сидіння діляться залежно від конфігурації на:


  • стаціонарний, що закріплюються на постійній основі в потрібному, найбільш зручним режимі;
  • знімні - кращий варіант для тих квартир, де проживає хтось, крім інваліда;
  • поворотні, здатні створити додаткові зручності навіть в тому випадку, коли повернутися потрібно не всім тілом.

Найбільш комфортними вважаються моделі з прорізами з боків, в обов'язковому порядку, якщо мова не йде про спеціалізований табурет для інвалідів, має бути присутня спинка. Кріплення подібних сидінь роблять їх нерухомими, додатковий комфорт забезпечується завдяки особливим, так званим «інтимним» прорізам.


Сечоприймач / мочесборнікі (чоловічий жіночий), качка, судно

Для забезпечення додаткового комфорту інвалідів використовуються багаторазові мочеприемники для чоловіків і жінок, виготовлені зі спеціальних матеріалів, які можна неодноразово піддавати стерилізаційної обробці. Їх можна використовувати як в умовах стаціонару, так і вдома, застосовуючи для багаторазового прийому сечі з її подальшому видаленням в індивідуальному порядку. Один від одного чоловічі та жіночі моделі відрізняються по анатоміко-фізіологічним особливостям. Конструкція тієї частини мочесборника, яка безпосередньо контактує з статевими органами, за формою максимально пристосована для щільного прилягання до шкіри.


Накладка / насадка на унітаз

Для тих людей, які в силу слабкого здоров'я або поважного віку не здатні самостійно впоратися зі стандартними завданнями в туалеті, можуть бути використані спеціальні накладки або насадки на унітаз, представлені спеціальними пристосуваннями, здатними істотно спростити життя. Так, наприклад, через невисоке розташування сантехнічних приладів стандартного типу може бути складно сісти на унітаз, а потім встати з нього, а тому особлива насадка використовується для збільшення висоти унітазів. Таке пристосування ідеально для тих, у кого погано згинаються коліна через пошкоджені суглоби. Всі насадки, представлені на сьогоднішній день на сучасному ринку, діляться на два типи: з поручнями і без них. Другий варіант використовується для менш важкій категорії хворих, з їх допомогою сидіння унітазу всього лише підводиться на певну висоту для більш комфортного розміщення людини.


Будь-яка насадка для унітазу може бути з легкістю знята для обробки миючими засобами, що зробити не так складно завдяки тому, що виготовлені вони переважно з гігієнічного високоміцного пластика або поліетилену. Як кріплень використовуються металеві кронштейни або болти, що фіксуються на внутрішній поверхні унітазу.


Поручні для ванної / туалету

Не обходиться жодна ванна для інвалідів без таких пристосувань, як поручні. Їх використовують для того, щоб полегшити пересадку з інвалідного крісла в ванну або в якості додаткової опори при проведенні гігієнічних процедур. Використовуючи поручні, людині набагато простіше діставати ті чи інші речі.


Для виготовлення подібних пристроїв, як правило, застосовуються метал і пластик - матеріали максимально міцні, здатні витримувати значні навантаження і додатково оброблені спеціальним антиковзаючим складом.


Все поручні для інвалідів діляться на дві категорії: знімні і стаціонарні. Перший варіант вважається більш функціональним і може трансформуватися в потрібне положення, що актуально для приміщень, площа яких обмежена. Стаціонарні поручні більш надійні, вони відрізняються значними габаритами і можуть додатково оснащуватися іншими елементами.