Меню

Корсет-имобилизатор для ключицы LONGEVITA KD4318 ИК

Помощь при выборе
Глюкометр Accu-Chek Aktive
978.00 грн. 593.00 грн.
Глюкометр Bionime GM110
767.00 грн. 667.00 грн.
Глюкометр Fine Test+50 тестов
530.00 грн. 470.00 грн.
Глюкометр FineTest
409.00 грн. 360.00 грн.
Глюкометр Gamma Mini
576.00 грн. 476.00 грн.
Корсет-имобилизатор для ключицы  LONGEVITA KD4318 ИК
Корсет-имобилизатор для ключицы LONGEVITA KD4318 ИК
Производитель: Longevita
Модель: KD4318 ИК
Наличие: Есть в наличии
Цена: 490.00 грн.

Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для стабілізації і розвантаження плечових суглобів, захисту і підтримки зв'язок. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя. Призначений для легкої фіксації плечових суглобів під час занять спортом та інших фізичних навантажень. Профілактика травм плечових суглобів, розтягнень чи пошкоджень зв’язок. Рекомендується для зняття набряків, спазмів та зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення і регенерації після травм.

- Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись для зменшення болю в суглобах, при звичайному вивиху плеча, а також при гострих і хронічних захворюваннях плечового суглоба: плечолопатковий періартрит, ревматоїдний артрит, остеоартрит, кісткові шпори. В період реабілітації після зняття гіпсової пов'язки і хірургічних операцій на плечових суглобах. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Состав: 
Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 68%
Гумові нитки - 26%
Теторон - 6%
Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти ширину плечей і підібрати згідно з таблицею:

Размер S M L XL
Ширина плечей, см 34 - 36 37 - 40 41- 44 45 - 47
 

 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Продвижение сайта - raskrutka.com.ua
Здоровье и медицина © 2016
Карта сайта