Звонок

  • Корсет пояснично-крестцовый LONGEVITA KD4320 ИК

Корсет пояснично-крестцовый LONGEVITA KD4320 ИК

  • Код Товара: KD4320 ИК
  • 449 грн

В наличии


Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікро-масажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для фіксації поперекового відділу хребта, нормалізації кровообігу, а також стабілізації і розвантаження хребта та зняття больового синдрому різної етіології. Допомагає полегшити біль, зняти локальну втому. Покращує метаболізм, сприятливо впливає на нервову та ендокринну систему. Сприяє зменшенню зайвої ваги. Сприяє розпаду перекисів ліпідів та інших шкідливих речовин і виведенню їх з організму. Анатомічний дизайн виробу і унікальна технологія створення ребер жорсткості сприяє щільному приляганню до тіла, що забезпечує додаткову компресію, зручність та комфорт при носінні.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя. Призначений для легкої фіксації попереково-крижового відділу хребта під час занять спортом та інших фізичних навантажень. Для профілактики травм попереково-крижового відділу хребта. Рекомендується для зняття набряків та спазмів, зменшення навантаження на хребет, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм. Сприяє схудненню.

- Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись для зменшення болю у м'язах і зв'язках поперекового відділу, при остеохондрозах, спондильозах, спондилоартрозах, радикуліті, грижах і зміщенню міжхребцевих дисків. У реабілітаційний період після операцій в попереково-крижовому відділі хребта. Підходить для тих, хто не може пристосуватися до холодної погоди, для жінок з симптомами післяпологового болю, при відчутті холоду в попереку. При здутті живота, болях і відчутті дискомфорту в шлунку.

Увага: Заборонено вагітним і хворим на астму (при діафрагмальному типі дихання).

Склад:
Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 53%
Гумові нитки - 23%
Нейлон -11%
ПП(PP) - 7%
ПУ(PU) - 6% у фіксуючій застібці
Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват талії і підібрати згідно з таблицею: 

Розмір S M XХXL
Обхват талії, см 77 - 88 89 - 101 102 - 118

 

Написать отзыв

Рейтинг