Звонок

  • Ліжко з електричним приводом ES151

Ліжко з електричним приводом ES151

  • Код Товара: ES 151
  • 0 грн

В наличии


Модель ліжка ES 151 створена для полегшення стаціонарного лікування в домашніх умовах. Ліжко призначене для комфортного лікування та реабілітації пацієнтів. Конструкція ліжка виготовлена ​​зі сталевих труб, пофарбовани хепоксидно-поліефірною порошковою фарбою білого кольору. Три з чотирьох секцій ліжка регулюються по висоті за допомогою 2-х моторів і пульта управління, що дає можливість змінювати положення тіла пацієнта. Спинки ліжка мають ламіновані панелі. Модель ліжка ES151 забезпечена 4-х секційним матрацом, виготовленим з антибактеріальних матеріалів, що перешкоджає утворенню пролежнів при тривалому використанні. Ніжки ліжказабезпечені колесами для переміщення його в кімнаті без значних зусиль. Два колеса мають фіксатори-гальма для забезпечення нерухомості ліжка. Бокові поручні опускаються для зручного переміщення хворого в інвалідний візок.

 

Конструктивні особливості:

Регулюється за висотою, 4-х секційне, три регульовані секції.

 

Особливості призначення:

Захворювання, травма опорно-рухового апарату, загальні захворювання, наслідки хірургічних втручань, що супроводжуються зниженням загальної рухової активності та відсутністю здатності користувача самостійно сидіти чи стояти, потреба в частій зміні положення тіла в ліжку, для постійно лежачих користувачів.

 

Опис конструкції:

Ліжко складається з металевої рами та 3-х/4-х секційної опори матраца. Три секції регульовані. Регулювання за допомогою електричного приводу. Ліжко обладнано матрацом, колесами, гальмами та бічними поручнями.Технічні характеристики:

 

Висота виробу, мм

Ширина виробу, мм

Довжина виробу, мм

Маса виробу, кг

Допустима навантага, max, кг

Кількість секцій

Кількість регульованих секцій

Можливість ручного регулювання

Можливість регулювання за допомогою електричного приводу

Наявність поручня для самопідіймання

Наявність мотузкових сходів

 

850

900

2040

78

135

4

3

ні

так

 

ні

ні

 

Написать отзыв

Рейтинг