Звонок

Ходунки для дорослих


Роллер INDY

Роллер INDY

Серія: OSD (Италия)

5 980 грн

Роллер ROLLING

Роллер ROLLING

Серія: OSD (Италия)

2 490 грн

Роллер ROLLY 2

Роллер ROLLY 2

Серія: OSD (Италия)

7 499 грн

Роллеры на 4х колесах OSD 91040RW

4 999 грн

Роллеры стальные OSD-CLS902

Роллеры стальные OSD-CLS902

Серія: OSD (Италия)

4 999 грн

Складной стальной роллер OSD-ROL

4 499 грн

Складные ходунки на колёсах SC4010W

1 899 грн

Складные шагающие ходунки SC4005S

1 699 грн

Стальной красный роллер OSD-CLS901

4 999 грн

Стальной синий роллер OSD-CLS902

4 999 грн

Универсальные ходунки OSD-EY-911

1 799 грн

Универсальные ходунки OSD-EY-913

1 799 грн

Ходунки реабилитационные OSD-1100V

7 990 грн

Ходунки с колесами OSD-91010F

Ходунки с колесами OSD-91010F

Серія: OSD (Италия)

1 999 грн

Ходунки с локтеупором OSD-HK-1100V-B

7 990 грн

Ходунки шагающие MSI-91010

Ходунки шагающие MSI-91010

Серія: OSD (Италия)

1 799 грн

Ходунки шагающие Rehaline H Basic RB-91040 OSD

1 799 грн

Показано з 1 по 24 із 51 (всього 3 сторінок)

Багато хто віддає перевагу купити ходунки для дорослих, тому що вони є необхідним пристроєм для пацієнтів, які не в силах самі ходити через похилий вік або інвалідності. Щоб ці вироби приносили користь, а не шкоду, важливо грамотно їх підбирати.

При покупці ходунків керуйтеся наступними принципами. Для початку визначтеся з цілями експлуатації виробу. Одні ходунки купують для реабілітації після складної операції, травми. Інші - для полегшення ходьби пацієнта в похилому віці. 

Основна класифікація ходунків

По виду конструкції всі пристрої можна розділити на: 

 1. Стаціонарні. Це стійкі вироби, оснащені гумовими наконечниками на ніжках. Вони зручні і легкі. Щоб використовувати такі ходунки для інвалідів, потрібно трохи підняти конструкцію.
 2. Крокуючі. Такі ходунки для дорослих відмінно підійдуть людям, у яких руки ослаблені. Виріб не потрібно піднімати повністю. У процесі пересування обидві сторони переставляють по черзі. Передні ніжки оснащені маленькими коліщатками. На задніх закріплені гумові наконечники. Вони дозволяють запобігти ковзанню і падіння на будь-якій площині. Ці вироби гарні тим, що допомагають користувачеві тренувати вестибулярний апарат, координацію рухів. Йому буде легше відновитися після травм.
 3. Універсальні. Являють собою пересувні пристрої. У разі потреби вони в стислі терміни трансформуються в стаціонарні. Досить зафіксувати шарнірні з'єднання в іншому становищі.
 4. Роллатори. Вироби оснащені спеціальними коліщатками на ніжках. Вони підходять людям, які здатні самостійно ходити, проте швидко втомлюються від прогулянки. Коліщатка дозволяють пересуватися з високою швидкістю. Для використання вдома найкраще купити ходунки для дорослих на крихітних коліщатках. Прогулянки на повітрі припускають виріб з більшими колесами. У деяких моделей є корзинка, щоб складати покупки. Також вони можуть бути оснащені гальмівною системою, як у велосипеда. Якщо передбачається купівля виробу для походів в магазин і прогулянок, можна придбати модель з відкидним сидінням, якщо пацієнту в процесі ходьби потрібен відпочинок.
 5. Дворівневі. Таке пристосування для ходьби інвалідам допомагає не тільки пересуватися по будинку і вулиці, а й вставати з ліжка. Вони оснащені двома рівнями ручок. Верхні допомагають ходити, а нижні діють як опора для вставання.
 6. Пахвові. Являють собою гарну заміну традиційним милиць. Ходунки стійкіше і комфортніше в експлуатації. Такий вигляд пристрою допоможе пересуватися людям з труднощами з координацією рухів. Вони часто допомагають відновитися людям після інсульту. Особливості вироби дають можливість перенести вагу з кистей на пахви. 

Головні принципи підбору виробів

Якщо ви вирішили купити ходунки для дорослих в Харкові, враховуйте такі характеристики, як: 

 • Зріст. Найчастіше всі пристрої регулюються по висоті. А значить, вони без особливих зусиль підлаштовуються під людський зріст. Ця характеристика вкрай важлива, оскільки надто високі або низькі ходунки для дорослих можуть спричинити порушення в поставі, болі в шиї, спині. Щоб визначити, яка висота повинна бути у ходунків, виконайте наступні маніпуляції. Пацієнт повинен опустити руки вздовж тулуба. Ручка пристрою повинна бути на рівні зап'ястя при прямій спині.
 • Вага. Якщо у пацієнта надмірна вага, уточніть гранично допустиме навантаження на ходулі для інвалідів. Якщо потрібно, купіть пристрій з посиленою рамою. В іншому випадку в найвідповідальніший момент виріб може лопнути, людина впаде і травмується.
 • Рукоятка. Вона повинна бути зроблена з якісного і комфортного в експлуатації пластика. Якщо у користувача активно пітніють долоні, купите ходунки для дорослих з пористої м'якої рукояткою. Якщо у людини артрит, ручка повинна бути великою, щоб при ходьбі не хворіли руки.
 • Колеса. Для експлуатації будинку, підійдуть ролери для інвалідів з дрібними колесами. Якщо планується використання на вулиці, де поверхня нерівна, потрібно купити вироби з великими коліщатками. Якщо виникає така потреба, можна купити ходунки для людей похилого віку з гальмами блокуючого або пневматичного типу.
 • Мета застосування. Якщо потрібні саме ходунки для інвалідів, купите виріб з більш легкої рамою плюс з передніми колесами. Літнім людям буде легше пересуватися за допомогою пристроїв на чотирьох ніжках і підлокітною опорою.
 • Місце експлуатації. Подумайте, чи буде людина застосовувати ходунки дорослі на вулиці, або йому цілком вистачить невеликого домашнього пристрою.
 • Міцність. Рама не повинна прогинатися. Вага людини повинен бути менше, ніж максимально допустиме навантаження на девайс.
 • Характеристики. Важливо, щоб потенційний користувач спробував походити з ходунками. Навіть якщо всі технічні характеристики підходять, відповідають дійсності, і зовні ходунки для людей похилого віку виглядають ідеально, вони можуть бути дискомфортними.

Як правило, ціна на ходунки для дорослих залежить від їх різновиду, матеріалу, з якого зроблена конструкція, виробника. Перед покупкою конкретного виду краще порадитися з лікарем.