Звонок

Вальгусні фіксатори


Вальгусная шина. SМ-01

315 грн

Вальгусный бандаж. SМ-02

335 грн

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Проблеми з пальцями ніг негативно впливають на весь організм людини і його подальше життя без належного лікування. На перший погляд не надто серйозна деформація ноги може призвести до сумного результату.

Вальгусні шини / бандажі для пальців ніг

Кісточка на нозі може повністю деформувати стопу, вплинути на ходу, роботу великих суглобів ноги через неправильне навантаження. Виправити ситуацію можна, якщо використовувати шину або бандаж на палець ноги.

Якщо не вживати додаткових заходів, зміщення кістки, сильне розтягнення і т.д. може привести до серйозної інвалідності. В такому випадку ортопедичні коректори для пальців ніг не зможуть допомогти, доведеться імплантувати штучні суглоби і переносити ряд серйозних операцій.

Чому варто використовувати шини на пальці ніг

Популярними в боротьбі з неправильною ходою, деформацією стопи, кісточкою є шина на палець ноги або бандаж. Вальгусний бандаж - це ортопедичний виріб, який застосовується суто індивідуально і після експлуатації не може передаватися іншій людині. Класичний бандаж виглядає як перегородка, але сучасні виробники випускають і ускладнені моделі.

Можна купити вальгусний бандаж в місті Київ або замовити його з усіх куточків країни, оскільки Україна надає хороший вибір виробів.

Виділяють такі види бандажів:

 • силіконова перегородка;
 • силіконове кільце;
 • тканинна прокладка з силіконом;
 • тканинний носок з силіконовими вставками в проблемних зонах;
 • складний пристрій.

Щоб використовувати коректор кісточки на нозі, бандаж, необхідно до нього звикнути і відновлювати ходьбу поступово.

Для чого застосовуються вальгусні шини

Люди, у яких є проблеми з кісточкою на нозі, звертаються за допомогою до спеціальних виробів. Ефективно допомагає позбутися від кісточки вальгусная шина або Вальгусний бандаж. Зараз виробники випускають велику кількість Вальгусних шин.

Найбільш поширеними вважаються:

 • фіксатори;
 • класичні вироби;
 • спеціальні відвідні шини.

Так, наприклад, активно використовуються ортопедичні шини для великого пальця ноги, які в правильному напрямку коректують стопу. До того ж і ціна на них більш ніж прийнятна.

Якими перевагами володіє продукція:

 • зменшує відчуття дискомфорту;
 • носити його можна з будь-яким взуттям;
 • запобігає повторним проблеми з пальцями ніг.

Як діють фіксатори, випрямлячі, коректори для кісточки на нозі

Класичний фіксатор для пальців ніг повертає пальці в потрібне положення, виключає можливість черговий деформації стопи. Багато фахівців рекомендують носити ортопедичний фіксатор для швидкого і правильного відновлення стопи.

Зараз є безліч різних видів фіксаторів. Наприклад, випрямляч для пальців ніг, який часто зроблений з силікону. Виріб фіксується на нозі за допомогою одного або декількох спеціальних кілець. Такий невеликий фіксатор дуже складно помітити, плюс він не заважає носити будь-яку модель взуття, але при цьому відновлює правильне положення пальців. Працює він за таким же принципом, як і ортопедичне виріб.

Ще можна виділити шарнірну конструкцію, яка володіє більш складною системою. Цей бандаж часто складається з декількох частин, зроблених зі спеціальних матеріалів з липучками. Так, окремо на стопу необхідно надіти коректор і закріпити його спеціальними шарнірами. Такий спосіб відновлення стопи лікарі призначають тільки, якщо людина перенесла відповідну операцію. У будь-яких інших випадках можна використовувати звичайний відвідний бандаж для великого пальця стопи.

Будь-який з видів коректорів або фіксаторів ефективний, якщо взятися за відновлення ступень на початкових етапах. Якщо довгий час не звертати увагу на дискомфорт, може знадобитися операція. В такому випадку відновлення буде тривалим і більш дорогим, ніж профілактичні заходи. Так що обов'язково подумайте про покупку такого роду продукції, якщо у вас виникли проблеми.