Звонок

Фіксатори зап'ястя


Приспособление ортопедическое для кисти Тутор-6К

600 грн

Приспособление ортопедическое для кисти Тутор-6КВ

700 грн

Шина для пальца ОП-1

Шина для пальца ОП-1

Серія: Реабилитимед (Украина)

200 грн

Бандаж на запястье с шиной MF-50

Бандаж на запястье с шиной MF-50

Серія: Orliman (Испания)

569 грн

Бандаж на запястье удлиненный MFP-80

889 грн

Бандаж на большой палец руки ARMOR ARH15

269 грн

Показано з 1 по 24 із 29 (всього 2 сторінок)

Фіксатор для зап'ястя (ортез) - це медичне пристосування для захисту зап'ястних суглобів від навантажень. Еластичний бандаж приписується лікарем при наявності травм і вивихів лучезапястного суглоба. Також, вироби постійно використовується спортсменами для запобігання ушкоджень руки. Фіксатор здатний послужити аналогом гіпсу і не перешкоджає нормальній працездатності кисті. Ортопедичні ортези надійно фіксують кисть в анатомічно правильному положенні, що сприяє рівномірному розподілу навантаження на суглоби і сприяє швидкому зціленню розтягувань, розривів.


Навіщо потрібні фіксатори на зап'ясті

Жорстка або м'яка фіксація необхідна в першу чергу при отриманні травм і розтягувань. Ортези регулюють навантаження, сприяють прискореному загоєнню і перешкоджають погіршення ситуації. Продукція також популярна серед спортсменів і людей, що піддаються високим навантаженням на роботі. Зручна фіксація пальців гарантує додаткову безпеку проведення складних упражненій.


Види бандажів


Бандажні стрічки, ортези на променезап'ястковий суглоб розрізняються по жорсткості і функціональності. Підбір виробів бажано виконувати порадившись з лікарем, адже існує ризик купити невідповідний виріб і нашкодити м'язам, суглобу ще більше. Існує три найбільш популярних виду бандажів:


  • еластичні - на зап'ясті для спорту;
  • жорсткі - на кисть;
  • комбіновані - для іммобілізації кисті.

Еластичні моделі застосовуються для профілактики, чинячи тиск на суглобовий елемент, щоб обмежити амплітуду його переміщень. Простий фіксатор вбереже від розтягнень, вивихів, головне - вибрати виріб необхідного розміру. Для цього використовуйте розмірні сітки, присутні на упаковці або порадьтеся з продавцем спеціалізованого магазину.


Жорсткі ортези здатні фіксувати зап'ястя і пальці виконуються зі щільного матеріала, пластика, і повністю паралізують частину руки. Пристосування призначаються лікарем на період відновлення після операцій, вивихів, переломів. Іноді вироби замінюють гіпс, така конструкція зручніша і легко знімається при необхідності. Ортези на кисть в значній мірі зменшують терміни реабілітації, виключаючи вторинні травми.


Фіксують бандажі на основі еластичного бинта з щільними вставками називаються комбінованими. Їх завдання - направити компресію на конкретну точку суглоба, забезпечивши іншим частинам руки достатню свободу. Бандаж для зап'ястя зі стабілізуючою пластиною призначають на пізній період відновлення, щоб не залишати руку без опори, але дати пацієнту можливість розробляти ослабшие м'язи. Комбіновані моделі незначно дорожче, адже їх конструкція складніше, але використовувати еластичні вироби набагато комфортніше.


Показання для застосування фіксатора кисті руки

Супорт кисті руки краще купувати порадившись з лікарем. Спеціаліст точно скаже, чи необхідно пристосування конкретно у вашому випадку. Найчастіше ортези рекомендується купувати в наступних випадках:


  • Удари, розтягування, переломи руки;
  • Післяопераційна реабілітація;
  • Артрозні стани, бурсити, тунельний синдром;
  • Дистрофія, деформація суглоба;
  • Підвищені навантаження.

Додатковий захист стане в нагоді і при шкірних захворюваннях, пошкодженнях. Фіксатор зап'ястя, ціна якого не вдарить по кишені, щільно покриває поверхню зап'ястя, захищає від впливу зовнішніх факторів і не перешкоджає нормальній циркуляції повітря під виробом.


Як купити фіксатор променезап'ястковий

Якісний фіксатор зап'ястя купити пропонує магазин Здоров'я і медицина. У нас представлений великий асортимент виробів з якісних матеріалів. Доставка товарів можлива по Україні, а зробити замовлення легко через інтернет. Ми гарантуємо високу якість, оперативність виконання замовлення і доступну ціну, а також онлайн-супорт в будь-який час. Здійсніть покупку за допомогою віртуальної корзини або будь-яким способом зворотного зв'язку, і замовлення не змусить себе довго чекати.