Звонок

Засоби по догляду за стомою


Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Двокомпонентні калоприймачі - сучасні урологічні кошти. Являють собою систему для стомованих пацієнтів, що складається зі збірного мішка і пластини на клейовий основі. Обидві частини вироби надійно кріпляться між собою, забезпечуючи герметичність і зручність використання. У міру необхідності, мішок легко від'єднується від пластини для заміни або очищення. Це виріб ще називають "калоприймач багаторазовий", так як пластину змінюють лише кілька разів в тиждень. Це сприяє більш делікатному догляду за стомою, що особливо актуально для пацієнтів з чутливою шкірою.


Переваги використання двокомпонентного калоприймача

1. Рідкісна заміна пластин спрощує процедуру догляду за стомою і запобігає роздратування шкіри в цій області.

2. Двокомпонентний калоприемник виготовляється з беззвучного матеріалу і забезпечує відмінну герметичність системи, не пропускаючи неприємні запахи.

3. Пластина легко кріпиться до шкіри, практично не робить впливу на черевну стінку.

4. Купити калоприемник в Україні можна відкритого і закритого типу, спеціально розроблені для пацієнтів з колостомою або ілеостомою.

5. Багаторазовий калоприемник використовувати вигідно і зручно. Це економить Ваші кошти і відпадає необхідність постійно носити з собою запасні мішки.


Особливості двокомпонентних калоприймач відкритого і закритого типу

Калоприймач відкритого типу має унікальне кільце, до якого кріпиться СТОМН мішок. Клацання свідчить про надійну фіксацію системи. М'який матеріал, з якого виготовляють мішки, що не шарудить, не подразнює шкіру і не пропускає запахи назовні. Калоприймач двокомпонентний оснащений самоклейним затискачем і відрізняється високою гігієнічністю і надійністю. Якщо це не калоприемник одноразовий, спорожняється система через дренажний кільце. Кінці затиску загинаються і вміст витягується. Пластикові затиски можна використовувати кілька разів. Підходить відкритий калоприемник пацієнтам з ілеостомою, які мають полуоформленний рідкий стілець.


У нас Ви можете купити калоприемник в Києві відкритого і закритого типу. Мішок виготовляється зі спеціального матеріалу з додатковим шаром, що захищає шкіру від роздратування. Він також безшумний і добре справляється з запахами завдяки системі багатошарового фільтра. Над фільтром розташована сіточка, яка пропускає тільки повітря, затримуючи калові маси. Купити мішок калоприймач закритого типу рекомендують пацієнтам з колостомою.


Де купити калоприемник в Україні?

Оригінальний калоприемник купити в Києві і інших містах України Ви можете на нашому сайті "Здоров'я і Медицина". Ми співпрацюємо тільки з перевіреними світовими виробниками, які піклуються про якість своєї продукції та комфорті стомованих пацієнтів. Зверніть увагу, що на кожен калоприемник ціна різна і залежить вона від моделі виробу. Купити калоприемник можна через функціонал сайту або зателефонувавши за нашими контактними телефонами.