Звонок

Взуття ортопедичне


Показано з 1 по 24 із 31 (всього 2 сторінок)

Купити ортопедичне взуття

Ортопедичне взуття – це спеціальний тип взуття, призначений для лікування та профілактики деформації чи патології стопи. Перш ніж купити взуття ортопедичне, має сенс проконсультуватися з лікарем та отримати призначення.

Спецвзуття недороге може значно зашкодити здоровій людині. Конструкція спецвзуття відрізняється від звичайного повсякденного за безліччю параметрів. Більш жорстка, важка, що охоплює стопу, цілком призначена для вузького застосування. Головною відмінністю є наявність жорсткої підошви та високий щільний берець.

Ортопедичне взуття допомагає вирішити багато різних вроджених патологій у дітей, таких як плоскостопість, кульгавість або інші деформації. Найчастіше ортопедичні товари необхідні людям, які страждають на хвороби суглобів. Взуття відмінно знижує навантаження, що припадає на стопу і дарують свободу пересування.

Компанія Здоров'я та Медицина пропонує широкий асортимент спеціалізованих товарів для здоров'я. Взуття ортопедичне, ціна якого відповідає якості, можливе до замовлення на всій території України. Здоров'я та Медицина гарантує оперативне виконання замовлень та швидку доставку зручного жіночого, дитячого, а також чоловічого спецвзуття високої якості.

Корисність та переваги ортопедичного взуття

Ведення надто активного способу життя, як і тривале засідання за комп'ютером, негативно позначається на здоров'ї ніг. Робота опорно-рухового апарату також може порушитись при використанні незручного взуття. Головна відмінність ортопедичних виробів полягає у практично ідеальному повторенні анатомічної будови стопи, що позитивно впливає на здоров'я ніг.

Основні переваги ортопедичного взуття:

  • Зниження навантаження м'язів та суглобів ніг;
  • Рівномірний розподіл ваги по всій поверхні стопи;
  • Підтримка, надійна фіксація склепіння стопи при значних навантаженнях.

Спецвзуття допомагає запобігти появі та розвитку плоскостопості, тому його можна носити для профілактики. Хороша пропускність повітря та використання найбільш якісних матеріалів виготовлення дозволяють уникнути підвищеного потовиділення, що особливо важливо для чутливих до цього фактора людей. Корисні властивості спеціалізованих виробів відомі досить давно. Зручність носіння, комфорт, зниження больових відчуттів дадуть легкість переміщення, і зменшать втому під час активного способу життя.

Як визначити, чи потрібне вам таке взуття

Якщо спостерігається підвищена втома та біль у ногах після нетривалих пробіжок або інших активних дій, що передбачають підвищення навантаження на нижні кінцівки, тоді варто серйозно замислитись про придбання ортопедичного спецвзуття. Самостійно визначити необхідність такого виробу досить складно. Для точного рішення рекомендується насамперед звернутися до лікаря-ортопеда. Тільки кваліфікований спеціаліст зможе точно сказати, чи потрібне спецвзуття саме вам. Носіння спеціальних виробів приписується людям із патологіями стопи, гомілки, стегна або деформації пальців ніг.

Види ортопедичного взуття

Сьогодні існує безліч різноманітної спеціалізованої продукції для дітей і дорослих, жінок і чоловіків. Все спецвзуття можна розділити на кілька категорій:

  • Профілактична. Застосовується на початкових стадіях захворювань стопи або профілактики появи порушень у дітей.
  • Реабілітаційна. Здатна замінити милиці після оперативного втручання. Зручна структура відмінно розподіляє вагу та знижує навантаження ушкодженої кінцівки.
  • Стабілізуюча. Рекомендується при артриті та неврологічних захворюваннях. Використовується для лікування або зниження факторів плоскостопості.
  • Антивальгусна. Призначена людям із деформованими великими пальцями.

Також конструкцію взуттєвих виробів можна розділити на складну і нескладну. Нескладна підійде для більшості типових випадків не надто виражених дефектів, тоді як складна – призначена для більш посилених медичних випадків. Спецвзуття або устілки з ортопедичним ефектом варто підбирати за рекомендацією лікаря та індивідуальним замовленням. У нашому інтернет-магазині ви знайдете розширений асортимент товарів недорого.

Існує ще й анатомічне спецвзуття, що має схожу структуру. Але ортопедична набагато важче і щільніше.

Як вибрати спеціальне взуття

Купити спеціалізовані товари найкраще у перевірених виробників, які гарантують відповідність нормам та стандартам, необхідним виробам такого виду. Перед придбанням сандаль дитині, слід дізнатися про точні розміри її стопи. Сандалі, туфлі та інші вироби повинні максимально точно повторювати контур стопи для досягнення необхідного ефекту.

Щоб зробити оптимальний вибір, потрібно звертати увагу на такі параметри:

  • Матеріал виготовлення;
  • Відгуки про виробника;
  • Наявність документації, яка гарантує належну якість.

Ортопедичне спецвзуття має бути зручним, комфортним, добре вентильованим і з якісних матеріалів. Внутрішня сторона виробу найчастіше виготовляється зі шкіри або нубука. Це відмінні еластичні матеріали, що дають циркулювати повітря і не натирають стопу.

Протипоказання для носіння такого взуття

Характерні предмети повсякденного носіння жодним чином не впливають на здоров'я дорослої людини. Стопа, що давно сформувалася, не схильна до деформації, тому про появу хвороб можна не турбуватися, на відміну від дітей, яким ортопедичні вироби можуть серйозно нашкодити. Спеціалізовані пристрої необхідні при виявленні хвороб та неприйнятні для здорових дітей. Використання виробів без рекомендації спеціаліста може сприяти розвитку плоскостопості та іншим викривленням нижніх кінцівок.

Як купити ортопедичне взуття?

У нашому каталозі знаходиться тільки найкраще та найбільш якісне взуття ортопедичне, яке можна знайти в Україні. Інтернет-магазин Здоров'я та Медицина дає гарантію якості пропонованої продукції та пропонує великий вибір зручних способів оплати.

Замовити зручне спецвзуття можна в кілька кліків за допомогою автоматичної системи корзини. Доставка швидка та надійна можлива у будь-який куточок країни.

Це вигідне придбання допоможе позбавитися постійного болю суглобів і збереже здоров'я ніг ваших дітей. Сучасні пристрої досить лояльні за ціною і підходять для вирішення більшості проблем.

Наше спецвзуття виробляється тільки з перевірених часом матеріалів, таких як справжня шкіра, тому прослужить максимально довго. Краса та ефективність – це те, за що цінуються ортопедичні туфлі.