Звонок

Ліжка медичні


Показано з 1 по 24 із 25 (всього 2 сторінок)

На нашому сайті ви можете купити ліжко для лежачих хворих. Дуже важливим моментом в лікуванні хворих є міцний і хороший сон. Так як під час сну у людини відновлюються пошкоджені клітини, в норму приходять внутрішні органи, людина набирається сил і енергії. Саме тому ліжко для лежачих хворих повинно бути максимально зручним і функціональним.

Медичні ліжка для лежачих хворих

Ми пропонуємо вам ліжка медичні такої конструкції, яка значно полегшить пересування ліжка. Буває так, що хвора людина не може самостійно пересуватися. В такому випадку краще купити ліжко для лежачих хворих, яке обладнане колесами. Таке ліжко для хворих можна вільно пересувати по кімнаті або, наприклад, перекотити в іншу палату.

Ліжка медичні функціональні складаються з секцій, кут нахилу яких можна легко регулювати. Таким чином, ви зможете відрегулювати правильне положення тіла пацієнта.

Види ліжок для лежачих хворих

Ліжка універсальні для лежачих хворих бувають з механічним і електричним регулюванням секційних відділень. Якщо ви вирішите купити медичне ліжко з електричним регулюванням, то врахуйте, що поруч з ліжком обов'язково повинна бути розетка. Таке ліжко має низку переваг. Пацієнт самостійно може відрегулювати положення секцій. Наприклад, для реабілітації лежачих хворих йому необхідно рух.

А якщо ви вирішите купити функціональне ліжко, то рух хворого на ліжку не займе багато часу і сил. Хоча механічні ліжка функціональні медичні більш надійні і довговічні у використанні. Але на їх регулювання потрібен час, так як воно проводиться вручну.

Що потрібно врахувати при виборі ліжка для лежачих хворих

Ліжко для лежачих хворих має бічні загородження. Вони не дають хворому впасти при необережних рухах. Загородження можуть бути знімними або відкидними.

Якщо функціональна медичне ліжко купується в лікарню, тоді воно не повинно бути занадто широким. Швидше за все, її буде необхідно переміщати з однієї палати в іншу і воно обов'язково повинно проходити в дверний прохід. Також ліжко медичне функціональне не повинно перекривати доступ до пацієнта для лікаря з жодною зі сторін.

У нас ви можете купити ліжка для лежачих хворих різні по дизайну. Також ліжко медичне підійде не тільки для лікарні, а й для квартири. Такі ліжка часто купують для інвалідів, лежачих хворих і літніх людей.

Ліжко медичне добре вписується в інтер'єр. Ми пропонуємо вам медичні ліжка, ціна на які відповідає їх високій якості та функціональності.