Звонок

Головотримачі


Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Самий верхній відділ хребта - шийний, а завдяки своїй будові і розташуванню, одночасно є і найактивнішим відділом. Якщо в ньому виникає нестабільність, то це так чи інакше вплине на кровопостачання мозку, що може призвести не тільки до появи головного болю, але і до запаморочення, розладу зору і слуху, та й до інших вельми неприємних наслідків.

 

Для того, щоб якось полегшити і розвантажити шию, паралельно підтримуючи хребет, можна усунути неприємні прояви за допомогою шийного бандажа. Він представляє з себе особливий ортопедичний комір, який слід надягати на шию, таким чином, допомагаючи голові триматися в тому стані, в якому їй найбільш комфортно, і в якому вона і повинна перебувати. Навантаження при використанні на вашу шию дуже невелике, таким чином, шийний відділ розвантажується і стає менш напруженим. При цьому м'язові спазми зникають, значно поліпшується кровопостачання, запобігаючи сильному здавлюванню нервових закінчень.

 

Крім того, шийний корсет застосовують при головному болю, частому запамороченні. Дуже добре допомагає він і при пошкодженні м'язів або зв'язок. Застосовувати його можуть як діти, так і дорослі. Не можна не сказати про те, що корсет для шиї строго обов'язковий при посттравматичній або післяопераційній реабілітації, яка пов'язана з цією частиною тіла. Корисно застосовувати його і при деформації частини шийного відділу, яка не вимагає термінового втручання.

 

Купити корсет для шиї

В інтернет-магазині Мед Здоров'я представлений широкий асортимент шийних корсетів і бандажі різних видів, за доступними цінами. Тому ви зможете купити або замовити найбільш підходящу для вашого випадку модель на нашому сайті.