Звонок

Милиці


Костыли подлокотные OSD

Костыли подлокотные OSD

Серія: OSD (Италия)

799 грн

Костыль подлокотный «Evolution» 200000

449 грн

Показано з 1 по 24 із 55 (всього 3 сторінок)

Ряд захворювань опорно-рухового апарату веде до порушення здатності самостійно пересуватися. В такому випадку оптимальний варіант - купити милиці, які допоможуть ходити без сторонньої допомоги.

Також пристосування, створені для підтримки ваги людини при ходьбі або стоянні, знаходять застосування в період реабілітації після різних травм, переломів, вивихів, розтягнень. Якісні милиці підлокітні допоможуть швидше відновитися завдяки зменшенню навантаження на пошкоджені зв'язки, позбавивши пацієнта від необхідності постійного звернення за допомогою.

 


Види милиць

Найбільшим поширенням користуються підлокітні та підпахвові вироби, що допомагають утримувати рівновагу або пересуватися. Зазвичай підпахвові милиці використовують після переломів або ампутації однієї з кінцівок. Завдяки ним тяжкість тіла переноситься на руки, тобто повністю знімається з пошкодженої ноги. Такі конструкції забезпечують постійну опору. Вони також рекомендуються для пацієнтів, у яких присутня надмірна вага. Однак необхідно пам'ятати, що використовувати їх можна протягом 1,5-2 років. Їх тривале застосування може призвести до деформуючого остеоартрозу плечового суглоба або викликати нейропатию.

Більш легкими і зручними є милиці з підлокітниками. Вони призначені для тривалої реабілітації, так як не викликають перераховані вище патології. Але такі вироби припускають те, що пацієнт вже може використовувати пошкоджену кінцівку, трохи спираючись на неї. Велика частина ваги при цьому доводиться на ліктьовий суглоб і кисті людини. Як і у пахвових милиць, у підлокітною аналогів передбачена можливість регулювання по зростанню. Ці вироби рекомендується застосовувати при артритах, синовітах, бурситах та інших захворюваннях.

Особливості та переваги

У компанії «Здоров'я і Медицина» встановлена ​​доступна ціна на товари для здоров'я. В асортименті представлені алюмінієві і сталеві милиці. Алюмінієві характеризуються малою масою, а сталь демонструє підвищену міцність.

Металеві елементи надійно захищені від негативних факторів, наприклад, від підвищеної вологості, яка призводить до появи і розвитку корозії. Алюмінієва або сталева поверхня легко очищається від забруднень, не вимагає додаткового догляду.

Представлені в асортименті моделі оснащуються гумовими накінечниками. Вони призначаються для ефективного запобігання ковзання на гладкій поверхні, наприклад, на плитці. Рукоятки з виїмками для пальців, підлокітники виконуються з міцних полімерних матеріалів, приємних на дотик. Моделі OSD оснащуються ручками, що забезпечують фізіологічну підтримку передпліччя і знижують навантаження на нього.

Зручні милиці під лікоть регулюються по висоті завдяки телескопічним механізмом (зазвичай передбачено до 10 рівнів). Фіксація здійснюється за допомогою надійних кріплень. Перед використанням рекомендується перевіряти стан фіксаторів, при необхідності затягуючи їх.

Металеві милиці розраховані на 120-130 кг. Окремі моделі здатні витримати до 150 кг.

Особливості вибору і замовлення

При виборі в першу чергу необхідно враховувати ступінь патології опорно-рухового апарату, вага пацієнта. Якщо відсутня можливість використовувати пошкоджену кінцівку, то слід віддати перевагу металевим підпахвовим милицям. Це ж справедливо в тому випадку, коли вага людини перевищує 130 кг. В інших випадках можна замовляти підлокітні аналоги з алюмінію або сталі.

Купуючи товари в інтернет-Магазн «Медицина і Здоров'я» в Харкові рекомендуємо скористатися каталогом компанії, вибрати відповідний товар, оплатити його зручним способом.

Переваги нашої компанії

Вивчивши відгуки клієнтів, можна виділити наступні плюси нашого інтернет-магазину:

  • широкий вибір якісної продукції від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників;
  • гарантовану якість представлених в каталозі товарів;
  • доставка за вказаною адресою в стислі терміни;
  • кілька способів оплати, гнучкі схеми розрахунків;
  • конкурентоспроможна ціна;
  • допомога співробітників магазина при виборі відповідного обладнання;
  • можливість повернення товару.

Скористайтеся формою зворотного зв'язку, щоб отримати більше відомостей і безкоштовно зареєструйте ваш особистий кабінет, щоб робити покупки медичних товарів в Харкові за вигідними розцінками!