Звонок

Памперси для дорослих


Показано з 1 по 24 із 38 (всього 2 сторінок)

Памперси для дорослих - це засоби гігієни, призначені для людей і пацієнтів з нетриманням сечі, розладами сечостатевої системи. Вбираючі підгузники дозволять без проблем дотримуватися гігієнічних норм людині з певними проблемами. Сучасні підгузники - це зручно, практично. Дорослі памперси, ціна яких доступна різним верстам населення, підвищать якість життя пацієнта.


Памперси для дорослих спростять вам життя

Великі памперси покликані зробити життя хворої людини набагато простішим і комфортнішим. Вони багато в чому відрізняються по конструкції від дитячих варіантів та забезпечують підвищений комфорт. Сучасні технології виробництва дозволяють робити продукцію практично непомітною, зручною в носінні, що не доставляє дискомфорту.

Головні особливості підгузників для дорослих:


  • Еластичні застібки, що легко знімаються;
  • Різна місткість;
  • Безліч шарів для підвищення комфорту. Таке пристосування позбавить від боязні вийти на вулицю і дозволить відвідувати заклади без місць санітарної обробки, що знаходяться поблизу, не побоюючись за здоров'я. Догляд за частково паралізованими, малорухомими, післяопераційними пацієнтами стане набагато приємнішим та ефективнішим. Памперс незамінний при пересуваннях по місту і на довгі дистанції. Носій завжди буде захищений від запреванія, вологості, подразнення шкіри, головне - підібрати необхідний, відповідний розмір.

Коли необхідні памперси для дорослих

Існує величезна кількість ситуацій, в яких неможливо обійтися без підгузника дорослій людині. Гігієнічні засоби необхідні в першу чергу людям з нетриманням легких і середніх форм. Необхідні особисті засоби гігієни і хворим у важкому стані, після операцій, в реабілітаційний період. Гігієнічними трусами-підгузниками часто користуються працівники, чия професійна діяльність вимагає невідлучно перебування в певному місці або проведення тривалого відрізка часу у віддаленій від цивілізації місцевості. У нас ви знайдете великий асортимент товарів, що розрізняються характеристиками, особливостями застосування.


Особливості вибору

Памперси-труси для дорослих купити не проблема з величезним асортиментом сучасного ринку. Але підбирати елементи особистої гігієни необхідно з особливою ретельністю. Не підходять пацієнтові пристосування лише зашкодять станом здоров'я. Параметри і рекомендації вироби зазвичай маркуються на упаковці і на сторінці товару в інтернеті.


Памперси можуть відрізнятися за такими факторами:


  • Підлога. Чоловічі варіанти від жіночих розрізняються розміщенням вологопропускаючого відділення;
  • Ступінь хвороби, інвалідності. Сучасні підгузники мають різний обсяг місткості;
  • Розмір. Дуже важливий для конкретного типу виробів. Чи не правильне розміщення, сповзання, затягування неприпустимо. Тільки правильні за розміром, формою кошти гарантують повний захист від пропускання вологи, збереження здоров'я шкірного покриву, відсутність подразнень.


Де купити памперси для дорослих

Інтернет магазин «Здоров'я і медицина» пропонує купити по доступному ціннику найбільш підходящі для різних ситуацій варіанти дорослих, підліткових підгузників. Оформити замовлення дуже просто не виходячи з дому. Всі товари перевірені на якість, відповідність заявленим виробником характеристикам. Оперативно проконсультуємо, допоможемо зробити правильний вибір. Доставка можлива по всій Україні.


Висновок

Великі труси-памперси - це необхідний інструмент для боротьби з проявами нетримання. Конструкція сучасних моделей оптимально опрацьована, щоб забезпечити комфорт, зручність носіння, повсякденного використання. Вироби гігієнічного призначення забезпечать тривалий, безперервний сон і відпочинок. Урологічні труси мають доступну вартість, не зашкодять здоров'ю, допоможуть оговтатися від хвороби, спростять догляд за інвалідами, частково або повністю паралізованими людьми. Купуйте у нас найбільш якісні вироби перевірених виробників і позбудьтеся від зайвих клопотів, що заважають темпу життя.