Звонок

Електричні підйомники


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Медичні підйомники купити

Реабілітаційні підйомники та стояча рама – це медичне обладнання, яке допомагає у багатьох повсякденних справах та ситуаціях. Таке обладнання збільшує комфорт життя і позитивно позначається на його якості.

Реабілітаційні підйомники для людей з обмеженими можливостями оснащені сучасною системою підйому, яка спрощує підйом і опускання.

Підйомник полегшує підйом і опускання пацієнта з лежачи і сидячи, наприклад, з ліжка на ліжко, з ванни у ванну, з візка на візок, з туалету в туалет і т. д. або напівсидячи. - Залежно від того, як кріпиться сидіння.

Стояча рама, у свою чергу, - це крок на шляху до здобуття незалежності під час ходьби. Це медичне обладнання сприяє правильному функціонуванню організму, підтримує перистальтику кишечника, покращує рухливість суглобів, запобігає утворенню пролежнів, а також запобігає застою у сечовивідній системі та збільшує вентиляцію легень.

Реабілітаційні підйомники в Україні

Реабілітаційні підйомники дозволяють зручно та безпечно піднімати та переміщати інваліда. Спеціальна система полегшує момент підйому та опускання. Реабілітаційні підйомники використовуються не лише у лікарнях та реабілітаційних центрах, а й у приватних будинках та квартирах.

Мобільний підйомник для ванни заслуговує на увагу, оскільки значно полегшує щоденний догляд і гігієнічні процедури.

Універсальна та дуже зручна у використанні, не вимагає жодних конструктивних змін удома.

Магазин з реабілітаційним обладнанням

Med Zdorovie – унікальне місце, створене для людей з обмеженими можливостями. У нашому реченні є якісні реабілітаційні підйомники. Рама, що стоїть, також займає особливе місце в асортименті.

Ми пропонуємо великий вибір медичного обладнання - залежно від індивідуальних потреб та очікувань. Пропонуємо традиційні підйомники та спеціальний мобільний підйомник для ванни. Мета нашої діяльності – допомогти людям з обмеженими можливостями працювати легше та комфортніше.

Медичні товари, які пропонує наш магазин реабілітаційного обладнання, є гарантією якості та надійності. Все наше медичне обладнання виготовлено з найкращих матеріалів та відрізняються високою міцністю та інтуїтивно зрозумілим керуванням.