Звонок

Тростини


Трость с амортизацией OSD-76090

311 грн

Трость-сиденье 2 в 1 OSD-CWS01

Трость-сиденье 2 в 1 OSD-CWS01

Серія: OSD (Италия)

799 грн

Трость алюминиевая с УПС

Трость алюминиевая с УПС

Серія: МП Шанс (Украина)

320 грн

Трость алюминиевая телескопическая

300 грн

Показано з 1 по 24 із 76 (всього 4 сторінок)

Іздавна трость була незмінним спутником странствующих путешественников. Вона служила додатковою опорою при ходьбі, облегчала переміщення. Невозможно, навіть приблизно, встановити, коли спочатку людина стала користуватися тростю. Це перше пристрій для полегшення переміщення людини. На початку була проста сучковатая палка. Позже з'явився посох. У XVI столітті впервые з'явилось назва - трость. Вона стала короче, з'явилася зручна рукоять, різні прикраси. Ходить с тростью було модно, престижно, красиво.

Трости для інвалідів

Зараз трости для інвалідів, як і було ізначально, застосовують переважно як опору при ходьбі. Багато виробників заботяться і про дизайн виробів. До прикладу, трость МЕД - 11-03 виглядає елегантно, в ней поєднується вишуканість і простота. Таку трость можна купити в нашому магазині. В наявності є трости з легкого алюмінію і прочной сталі, з регулятором висоти і без. Не утратили свою актуальність і дерев'яні трости.

Учитиві особливості кожного виду виробів, ви можете вибрати та купити трость, яка буде відвентвентвентвентотвентвотвентовен.

Трость для ходьби з дерева відноситься до недорогим, бюджетним варіантам. Вони оснащені ергономічною пластмасовою рукояткою, покритим лаком. К недостаткам можна віднести вес великий, чим у алюмінію.

Трость із дерева має вірогідність поломки, у них немає, і не може бути регулюване по висоті. Низька вартість окупає ці недоліки. Такі трости вибирають те, хто віддає перевагу в биту класику, органічні матеріали.

Стальные трости тоже стоять недорого. Зато вони дуже прочні. Чаще всього їх випускають нерегульовані по висоті. Для зручності експлуатації такі трости покривають порошковими красками. Якщо на виділах виникає скол краски, то можливо поява ржавчини. Чаще всіх покупців приймають рішення купити трость в Україні з алюмінію. Трости з алюмінію є самими зручними та практичними.

Іх випускають нерегульовані і регульовані. Нерегульовані відрізняє легкість наряду з підвищеною прочністю. Регулируемые, т.е. з регулюючою висотою від 70 до 90 сантиметрів, витримують вагу до 100 кілограмів. Крім того алюміній не боиться коррозії.