Звонок

Апарати магнітотерапії


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Ритм сучасного життя не дозволяє регулярно відвідувати медичні установи для проведення процедур. Тоді ідеальним варіантом стає застосування спеціальних портативних пристроїв. На нашому сайті ви зможете купити апарат магнітотерапії. Представлені прилади призначені для домашнього застосування. Серед них ви знайдете низькочастотні імпульсні пристрої, які відмінно підходять для лікування і профілактики найпоширеніших хвороб.


Суть методу магнітотерапії

За принципом дії магнітотеррапія відноситься до числа фізіотерапевтичних процедур. Суть методу полягає у впливі магнітного поля на конкретні ділянки тіла. Як джерело поля використовується апарат магнітотерапії. Його відмінною рисою є відсутність будь-якого теплового ефекту, як буває з УВЧ-терапією. Це можна назвати значною перевагою методу, так як при проходженні процедури пацієнт не відчуває дискомфорту.


Прилади для будинку

У нас ви знайдете портативні пристрої, призначені для домашнього застосування. Подібні моделі поєднують в собі доступну ціну і достатню ефективність. Апарат низькочастотної магнітотерапії, розроблений для домашнього використання, спеціально підходить для лікувальних і профілактичних заходів. Завдяки зручному функціоналу є можливість застосовувати різні варіанти і методики самостійно, без допомоги медперсоналу.


Переваги використання

Лікування магнітотерапією надає позитивний ефект на організм. В результаті лікування відбувається:


  • збагачення тканин поживними речовинами;
  • прискорення кровообігу;
  • нормалізація вироблення гормонів;
  • активізація лімфовіттока;
  • прискорення регенерації тканин;
  • зменшення набряків;
  • зникнення больових відчуттів;
  • зниження запального процесу.

Після процедур, де використовуються апарати магнітотерапії, зміцнюється імунітет, нормалізується артеріальний тиск, відбувається позбавлення від стресів. Низькочастотні поля покращують самопочуття, стабілізують сон, прибирають зайву дратівливість.


Потрібно брати до уваги, що фізіотерапевтичні пристрої мають деякі протипоказання. Їх не можна застосовувати при злоякісних утвореннях, вагітності, загостренні хронічних захворювань. У будь-якому випадку, апарат імпульсної низькочастотної магнітотерапії слід застосовувати тільки після консультації з лікарем.


Придбати апарат магнітотерапії

У нас представлені сучасні прилади, популярні серед покупців. Ми пропонуємо придбати магнітотерапевтичні пристрої, які впливають низькочастотними полями. Випромінювані імпульси, потрапляючи в організм, підвищують загальну і місцеву температуру, збільшують нагрівання м'язової тканини. Апарат для низькочастотної магнітотерапії активізує внутрішні органи, з його допомогою очищаються бронхи, поліпшується фільтрація рідин нирками, підвищується утворення жовчі і її виведення з організму.


Вартість приладів

Апарат для магнітотерапії мають цілком доступну ціну. Вартість залежить від наступних моментів:


1. Вид насадок. Прилади відрізняються за принципом дії на основні ділянки тіла. Складні насадки або їх велика кількість вплинуть на ціну.

2. Принцип дії. Недорогі моделі можуть просто створювати магнітне поле. Більш просунуті варіанти надають додатковий вплив.

3. Виробник. Популярні бренди пропонують свої товари за завищеними цінами, менш відомі компанії реалізують прилади за більш привабливою вартістю.

У нас ви знайдете товари, які поєднують в собі оптимальну ціну і функціональність. Телефонуйте прямо зараз і робіть замовлення!