Звонок

Аналізатори жиру


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Сучасні технології творять дива. Так, сьогодні популярністю у людей, що стежать за своїм здоров'ям і фізичною формою стали користуватися ваги з аналізатором складу тіла. Це інноваційний прилад, який показує не тільки масу тіла, але і процентне співвідношення тканин організму: кісткової, м'язової, жирової, води. Такі можливості стали доступні, завдяки вбудованому в ваги аналізатору, який визначать співвідношення тканин по біоелектричним імпульсам. Процедура не займе більше 30 секунд, а дані виходять дуже точними.


Ваги з аналізатором жиру: основні переваги

Незалежно від виробника та моделі, усі ваги з аналізатором жиру мають одну головну перевагу- вони дозволяють моніторити ключові параметри тіла, що дуже важливо, якщо Ви хочете мати гарну фізичну форму, відчувати себе легко і комфортно. Крім того, купити ваги-аналізатори треба за те, що:


1. Вони клінічно випробувані.

2. Мають високу точність показників: 0,1% вимірювання частини жиру і точність показників до 100 г.

3. Прилад має пам'ять на кілька користувачів, у кожної моделі передбачено гостьовий режим.

4. Компактні габарити, простота використання.

5. Аналізатор складу тіла дозволяє визначити не тільки частку жиру, а й інші важливі показники: вага, кількість кісткової тканини, м'язової, відсоток води в організмі.


Особливість вимірювання жиру в організмі за допомогою ваг-аналізаторів

Ваги-аналізатори складу тіла можуть використовуватися як в клінічних умовах для визначення композитного складу організму людини, так і в домашніх. Вони працюють за принципом біоімпедансного методу, при якому структура тіла аналізується за допомогою безпечних для людини електричних імпульсів. Прилад посилає імпульс, який легко проходить через м'язові тканини і насилу через жирову. Він має два електроди, вмонтовані в платформу пристрою, які і посилають струм. Вимірювання проводять при контакті босих ніг з електродами.


Кому можна використовувати ваги-аналізатори жиру

Так як ваги-аналізатори складу тіла працюють на основі низькочастотних електричних сигналів, їх не можна використовувати людям з імплантованим кардіостимулятором. Точність приладу буде відносною у вагітних жінок і людей, які страждають набряками. Всім іншим бажаючим можна сміливо купувати даний прилад і використовувати його дані для поліпшення свого самопочуття і фізичної форми.


Щоб аналізатор складу тіла показував більш точні дані, використовувати його бажано в один і той же час, через три години після фізичного навантаження, прийому їжі або пробудження від сну. Підлогові ваги з аналізатором жиру встановлюють на рівну суху поверхню і стають на них босими сухими ступнями. Всі показники виводяться на монітор, а в інструкції є точна інтерпретація даних.


Як замовити ваги з аналізатором жиру?

Ваги з аналізатором жиру купити Ви зможете прямо зараз на нашому сайті. Для цього потрібно вивчити асортимент, вибрати оптимальну модель і натиснути іконку "Купити" біля товару, або зателефонувати нашим консультантам для уточнення деталей. Ми вже не перший рік продаємо медичні товари, тому допоможемо підібрати для Вас ідеальну модель в співвідношенні "ціна-якість". Замовляйте товар, який сподобався вже сьогодні, щоб завтра на крок наблизитися до фігури своєї мрії!