Звонок

Коректори постави (Реклінатори)


Корректор осанки ортопедический «Ортотест» ОТ-1В

1 460 грн

Корректор осанки ортопедический (реклинатор) ОТ-2

650 грн

Бандаж на ключицу IC-30

Бандаж на ключицу IC-30

Серія: Orliman (Испания)

849 грн

Дышащий бандаж на спину ET-210

Дышащий бандаж на спину ET-210

Серія: Orliman (Испания)

1 199 грн

Корсет для коррекции осанки ARMOR ARC161

639 грн

Корректор осанки Алком 1060

317 грн

Корректор осанки Алком 1070

1 776 грн

Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)

Досить складні умови роботи неодмінно знаходять відображення на здоров'я людини. У більшості випадків сидячий спосіб життя призводить до викривлення хребта і супутнім наслідків. Досить важко постійно стежити за своєю поставою. Кожен з нас влаштовується на своєму робочому місці або в кріслі так, як йому буде зручніше. Такий легковажний підхід і призводить до небажаних результатів. Втім, немає безвихідних ситуацій.


В медицині вже давно практикується застосування корсетів для хребта. Ціна на корсет для хребта не є дуже високою, що дозволяє використовувати його людям з різними рівнями доходу. Придбання корсета для попереку стане оптимальним варіантом для тих, хто не хоче витрачати зайвих коштів на дорогі системи вправ, розроблені іменитими професорами.


Нерідко після виснажливого робочого дня або ж внаслідок підняття важких вантажів може раптово виявлятися біль в попереку. Таке явище викликається різними факторами. Щоб дати можливість м'язам спини відновитися, варто використовувати корсет для попереку. Він і біль зніме, і диски поставить на своє місце. Корсет для спини стане незамінним помічником для людей, які змушені за родом своєї діяльності постійно мати справу з важкими вантажами.


Корсети та бандажі для виправлення постави

Сучасні кормережі для спини зручні тим, що вони можуть використовуватися як в теплу пору року, так і в період лютих морозів. Особливий матеріал, який застосовують при виробництві корсетів для хребта, вельми приємний для тіла і не викликає ніякого дискомфорту. З урахуванням цілого ряду унікальних характеристик ортопедичні корсети здатні полегшити життя людині в післяопераційний період.


Якщо після тривалого сидіння за кермом автомобіля або ж за робочим столом людина почала відчувати якийсь дискомфорт і наслідки викривлення хребта стали явними, то не варто засмучуватися. Шанси на виправлення постави зберігаються завжди. Досить придбати коректор постави. Його носіння буде практично непомітно для тіла, а позитивні результати не змусять себе довго чекати.


Звичайно, краще виправляти відхилення постави ще в юному віці. Так, коректор постави для дітей стане гарантією того, що дитина навіть сидячи за незручною шкільною партою, буде приймати правильне положення. Купити коректор постави варто навіть в тому випадку, коли відчутних проблем ще не було. Він стане відмінним профілактичним засобом. Краще заздалегідь подбати про стан свого здоров'я, ніж потім витрачати величезну кількість коштів на усунення наслідків недогляду. Ціна на коректор постави є досить прийнятною. Втім, не варто шкодувати грошей на здоров'я свого хребта і спини в цілому. Коректор постави ніколи не стане зайвим придбанням. Можна нескінченно багато ходити на лікувальні масажі, але корекція постави без особливої ​​підтримки просто неможлива. Саме тому люди, які піклуються про своє здоров'я, набувають корсети для корекції постави.


Купити корсет для постави варто і в тому випадку, коли зміни стали досить помітні. При сколіозі також використовується корсет, який демонструє непогані показники в даному напрямку.


Пояс для корекції постави стане просто незамінним придбанням для працівників офісів, адже саме їх робота найчастіше призводить до викривлення хребта. Постійно зігнута людина також не викликає маси позитивних емоцій у оточуючих. Втім, в цьому випадку також здатний допомогти пояс від сутулості.


Реклінатор може вирішити безліч проблем. Після його придбання людина крокує по вулиці з високо піднятою головою, рівною спиною і розправленими плечима. Ідеал - це не мрія, а реальність.


Бажаючи купити коректор постави, можуть зробити замовлення прямо через сайт. Товари від порталу «Здоров'я і медицина» доставляються в усі міста України, зокрема Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса.