Звонок

Силіконові вироби


Bunion Protector - Защитная подушечка

Bunion Protector - Защитная подушечка

Серія: Pedag (Германия)

130 грн

Soft Heel 176 - Гелевый подпяточник

Soft Heel 176 - Гелевый подпяточник

Серія: Pedag (Германия)

219 грн

Toe Separator - Межпальцевая перегородка

120 грн

Toe Spreader - Межпальцевая перегородка 271

120 грн

Toe Strip 272 - Защитное гелевое кольцо

120 грн

Ultra Heel Гелевый подпяточник

Ultra Heel Гелевый подпяточник

Серія: Pedag (Германия)

373 грн

Гелевый подпяточник Soft Heel арт.176

168 грн

Защитный колпачек Toe Cap арт. 275

Защитный колпачек Toe Cap арт. 275

Серія: Pedag (Германия)

130 грн

Подушечка от натоптышей арт.273

154 грн

Вставка под плюсну. GBC-100

120 грн

Вставка под плюсну. GBC-110

120 грн

Гелевый корректор . GB-03

130 грн

Клейкие подушечки. SG-802

67 грн

Показано з 1 по 24 із 55 (всього 3 сторінок)

Ортопедичні пристрої (вкладиші, накладки, вставки для захисту ніг) з силікону дозволяють вирішити масу проблем. Вони використовуються для:


 • підтримки правильного положення ступні;
 • надійної фіксації стопи у взутті;
 • забезпечення розвантажувального ефекту в період відновлення після травми;
 • попередження зростання кісточки великого пальця;
 • захисту пошкодженої зони (тріщин на п'ятах, мозолі і т.д.).

Різноманітні силіконові вставки у взуття мають масу переваг, завдяки матеріалу виготовлення. Він екологічно безпечний, нетоксичний. Отримані вироби (подушечки і задники для взуття, спеціальні напяточники і т.д.) зберігають свою форму навіть при тривалому і інтенсивному застосуванні. Стандартний колір - прозорий, що забезпечує можливість використання при носінні у відкритому взутті (сандалі, шльопанці, босоніжки). Високоякісні силіконові вкладиші для взуття стають незамінними при різних дефектах стоп і захворюваннях хребта.


Застосування міжпальцевих вкладишів і роздільників

Ефективно використовуватися роздільник для пальців ніг ортопедичний може в тому випадку, якщо утворилася мозоль або є кісточка на великому пальці. Збираючись купити вироби, слід обов'язково узгодити це з лікарем. Це дозволить домогтися максимально позитивного результату. А доступна ціна продукції стане приємним бонусом для споживачів.


Правильно застосовування міжпальцевої перегородки запобігають появі натертостей і мозолів, допомагають вирівняти кісточку. Найбільш затребуваними накладками на пальці ніг вважаються коректори для великих пальців. Надягають універсальні фіксатори на ніч. Крім вирівнювання кісточки, вони забезпечують зміцнення м'язів. Відчутний ефект помітний вже через три місяці експлуатації.


Утворення кісточки - це не єдина причина носіння міжпальцевих роздільників і перегородок. Актуальні вироби при деформаціях, що виникли з причини артриту, остеопорозу, поліомієліту. Також використання прокладок між пальцями ніг необхідно при наявності викривлень (вроджених або отриманих в результаті травм).


Силіконові накладки і вставки в взуття від мозолів: ефективність застосування

Навіть взуття, обране за розміром, може натерти, так як неразношенний матеріал є досить щільним. Уникнути виникнення неприємних моментів дозволять силіконові накладки для ніг від мозолів. Асортимент досить широкий, серед найбільш популярних виділяються:


 • вироби у вигляді подушечок, накладаються безпосередньо на п'яту;
 • варіанти з петелькою, надягають на стопу для більш надійної фіксації;
 • силіконовий чохол від мозолів на палець.

Вибирається конкретний пристрій в залежності від наявної проблеми. Правильно підібрані накладки від мозолів допомагають не тільки запобігти виникненню натертостей, але і усунути больові відчуття, якщо пошкодження стопи вже є. Використовуються вироби в будь-який час року, але саме влітку вони стають найбільш актуальними. За допомогою накладок від мозолів вдається захистити п'яти від утворення тріщин через носіння відкритого взуття. Недооцінювати цей негативний фактор небезпечно, так як в ушкодження легко може потрапити інфекція. Важливо пам'ятати і про естетичну сторону питання.


Гелеві шкарпетки і вставки в взуття - незамінна продукція для сучасної людини

Силікон - це не єдиний матеріал, який застосовується при виготовленні ортопедичних пристосувань. Не менший інтерес споживачів викликають гелеві вставки в взуття, серед яких:


 • підп'яточники;
 • устілки;
 • накладки для пальців;
 • спеціальні подушечки і багато іншого.

Подібна продукція допомагає вирішувати купу проблем, пов'язаних з підвищеним навантаженням на стопи, утворенням натоптишів та мозолів. Силіконовий протектор для п'ят сприяє зниженню тиску взуття на п'яти і рівномірно розподіляє навантаження при ходьбі.


Будь-яку неприємність легше попередити, ніж боротися з її негативними наслідками. Тому затребуваними у споживачів стають гелеві шкарпетки, за допомогою яких вдається забезпечити догляд за ногами вдома. Вироби ефективно зволожують шкіру стоп, сприяють загоєнню дрібних тріщин, надають шкірі еластичність, м'якість і пружність, є профілактикою дерматитів. Особливою увагою спеціальні шкарпетки користуются у жителів великих міст, таких як Київ і інші мегаполіси, оскільки при активному ритмі життя не завжди вдається виділити час, щоб зайнятися своїм здоров'ям. А за допомогою описуваних пристосувань зробити це можна швидко і просто.


Гелеві рукавички для рук: краса і здоров'я

Особливо різним негативним впливам піддаються руки. Використання побутової хімії, постійний контакт з водою, холодний вітер, мороз, ультрафіолетовое випромінювання - все це не найкращим чином впливає на стан шкіри. Уникнути лущення, неприємного свербіння і сухості допоможуть гелеві рукавички, зволожуючі руки не гірше, ніж дорогі крема. Досить надіти виріб всього на 20-30 хвилин в день. Підходять рукавички як для жінок, так і для чоловіків. Подібна продукція абсолютно гіпоалергенна. З її допомогою вдається забезпечити салонний догляд без зайвих витрат часу і грошей.