Звонок

Прокат інвалідної техніки


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Для людей з обмеженими руховими можливостями інвалідні коляски є незамінним атрибутом. Сучасні виробники докладають всіх зусиль, щоб зробити їх максимально легкими і зручними. Пристрої обладнуються простими регулюючими пристроями, що підвищують активність інвалідів. Сьогодні досить поширена послуга є прокат інвалідних колясок Харків пропонує різні моделі техніки, що задовольняють індивідуальні потреби кожного пацієнта.


Основні правила оренди інвалідних колясок

Компанії, які спеціалізуються на наданні послуг з прокату інвалідної техніки, не обмежують термін оренди. Замовники зобов'язані внести певну грошову заставу, частина якої повертається після закінчення терміну оренди. Вартість прокату вигідно відрізняється від ціни нового транспортного засобу. Якщо необхідно оформити прокат інвалідної коляски харків готовий надати зручне оформлення замовлення і доставку товару за вказаною адресою.


Правила вибору інвалідної техніки

Крісло-коляска - єдиний засіб для пересування людей з проблемами опорного апарату. Ортопедичні вироби виготовляються з урахуванням правильного розподілу маси людини. Практично всі моделі колясок мають механізм, який регулює ширину сидіння. При виборі технічного засобу необхідно враховувати умови, в якому воно буде експлуатуватися. Також беруться до уваги індивідуальні особливості пацієнта і ступінь його захворювання.


Якщо оформляється оренда інвалідного візка Харків пропонує моделі, обладнані складними рамами. Це значно полегшує зберігання і транспортування медичної техніки. Більшість клієнтів пунктів прокату вибирають вироби, виготовлені з легких і міцних матеріалів. Вони допомагають інвалідам добре адаптуватися в будь-яких життєвих умовах і виконувати деякі побутові процедури. Висока маневреність коляски наближає людину до повноцінного способу життя.