Звонок

Все для здоров'я


Медичний магазин Med Zdorovie пропонує широкий вибір товарів для вашого здоров'я, як спеціалізованих, так і товарів загального призначення для підтримання здоров'я та краси щодня. 

Термометри, алкотестери, спортивні браслети в універсальному магазині

Нарешті, ми також рекомендуємо вам звернути увагу на аксесуари в нашому магазині, які допоможуть вам залишатися здоровими щодня. Вони включають електронний безконтактний термометр для вимірювання температури дітей за допомогою кольорових сигналів і звукового сигналу тривоги про лихоманку, спортивний браслет - годинник, тонометри, цифрові алкотестери зі змінними мундштуками.

Прекрасним доповненням до тренувань вдома або в тренажерному залі стане електросимулятор м'язів живота для всіх, хто мріє про підтягнуту фігуру. Пристрій випромінює низькочастотні імпульси струму, які безболісно, ​​але ефективно стимулюють м'язи до роботи. Він також має знеболювальну дію та допомагає при різних захворюваннях, наприклад, при сколіозі. 

Звукові масажери та засоби для видалення чорних точок

Ми також рекомендуємо акумуляторний звуковий засіб для обличчя. Це невеликий пристрій, що закінчується пензликом, ідеально підходить для вмивання та зняття макіяжу з обличчя та зони декольте. Крім того, він видаляє мертвий епідерміс і розблокує закупорені пори, завдяки чому шкіра стає природною, а активні інгредієнти, що містяться в кремах або інших засобах догляду, краще проникають до неї. Ритуал очищення шкіри можна доповнити паровим засобом для видалення чорних точок із чотирма функціональними насадками.

Масажери для схуднення

Масажери для схуднення, які дуже популярні серед жінок, використовуються для масажу стегон і сідниць і є перевіреним засобом боротьби з целюлітом - вони руйнують жир, що некрасиво скупчився, омолоджують і зміцнюють його. Процедура повністю безпечна і проста, її може легко виконати будь-яка людина в домашніх умовах, а при систематичному використанні вона дає чудові результати.

Вакуумний масажер для схуднення також допоможе прикрасити шкіру, позбавившись апельсинової кірки та зайвих кілограмів. Крім того, він покращує кровообіг та лімфообіг, розслаблює м'язи.