Звонок

Кінезіотерапія

Різні захворювання або нещасні випадки дуже часто спричиняють травми, які потребують відповідного лікування. Для цього лікарі рекомендують лікувальну фізкультуру, яка може мати різне спрямування.

Одним із них є кінезіотерапія, яка значно сприяє поліпшенню рухливості пацієнта.

Одним із них є кінезіотерапія, яка значно сприяє поліпшенню рухливості пацієнта.

Кінезіотерапія що це?

Кінезис - грецьке слово, що означає рух. Таким чином, кінезіотерапія визначається як рухова терапія, що проводиться під наглядом професіонала. Вона складається з усіх дій, які робляться для поліпшення моторики. Метою кінезіотерапії є відновлення правильної рухливості тіла пацієнта шляхом максимального усунення фізичних вад, спричинених хворобою або нещасним випадком.

Кінезіотерапію застосовують під час лікування різних дисфункцій і захворювань органів руху. Воно також добре спрацює в разі болю в спині, спричиненого, наприклад, неправильним положенням сидячи, але також може використовуватися людьми після дорожньо-транспортних пригод, а також пацієнтами з обмеженими можливостями, які пересуваються на милицях або в інвалідному візку.

.

Ці види вправ під наглядом фізіотерапевта приносять користь і тим, хто через супутні захворювання бореться з втратою повноцінної рухливості. До кінезіотерапії звертаються люди після інсультів, інфарктів або операцій. Правильно підібрана гімнастика дає змогу швидше відновити фізичну форму, а отже, більш ефективно повернутися до самостійного виконання повсякденних обов'язків.

Кінезіотерапевтичні вправи

Галузь фізіотерапії, якою є кінезіотерапія, ділиться на два основних види: загальну і місцеву. Перша з них, загальна, орієнтована на все тіло і заснована на загальних вправах, ранковій гімнастиці, вправах у воді.

Загальна кінезіотерапія найчастіше рекомендується людям з обмеженими можливостями та літнім людям як щоденний спосіб підтримання належного стану тіла.

Загальний тип рекомендується людям з обмеженими можливостями та літнім людям як щоденний спосіб підтримання належного стану тіла.

Другий тип рекомендується для безпосередньої реабілітації хворого органу. В рамках локальної кінезіотерапії існує кілька видів вправ, в тому числі:

  • пасивні вправи, що виконуються на тілі хворого фахівцем або спеціальним пристроєм;
  • активно-пасивні вправи, коли рухи виконує фізіотерапевт за хворого, але хворий підтримує їх, активно розслабляючи м'язи;
  • ізометричні вправи, коли хворий напружує м'язи без зміни їхньої довжини;
  • розвантажувальні вправи, які виконує фахівець під час розвантаження тренованої частини тіла, наприклад, за допомогою підвішеного реабілітаційного пояса.

Локальна кінезіотерапія також може використовувати елементи активної терапії, якщо пацієнт у змозі її безпечно виконувати, та елементи терапії на підйомах, коли травми надто великі, щоб вводити додаткові стресо-навантажувальні вправи.

.

Кінезітерапія лікування вдома

Лікувальна гімнастика проходить у спеціальних реабілітаційних клініках або вдома. Вправи під наглядом фізіотерапевтів зміцнюють м'язи і роблять суглоби гнучкішими, тому важливо швидко починати лікування після кожної травми. Нехтування може призвести до виснаження м'язів і постійної інвалідності, тому чекати не варто.

Кінезіотерапію можна проводити і в домашніх умовах. Багато захворювань потребують тривалої роботи, яку не завжди можна провести під наглядом фахівця. Часто достатньо відповідної інструкції, щоб пацієнт виконував вправи у власній квартирі.

У нашому асортименті ви знайдете кілька пристроїв, що полегшують фізичні вправи.

.

Сопутствующие Товары

Кинезио тейп