Звонок

Пульсоксиметр, що це і для чого призначений

Існує безліч медичних виробів для контролю за здоров'ям. Серед них пульсоксиметр на палець, який дедалі частіше трапляється поза лікарнями, у приватному домашньому користуванні.

Що вимірює пульсоксиметр?

Багатьох захворювань, як хронічних, так і сезонних, як-от грип або COVID-19, вимагають постійного контролю основних параметрів життя пацієнта. Пульсоксиметри - це електричні прилади, що дають змогу проводити неінвазивні вимірювання частоти серцевих скорочень і сатурації крові, а точніше - перевірку її насичення киснем.

Коли застосовується медичний пульсоксиметр?

Перевірка сатурації кисню у пацієнтів надзвичайно важлива, оскільки вона може протидіяти дихальній недостатності. Для чого потрібен пульсоксиметр? Єго наявність особливо важлива, якщо ви боретеся з будь-яким респіраторним захворюванням, наприклад, пневмонією або COVID-19, а також під час медичних процедур, коли пацієнти перебувають під загальним наркозом.

Як працює медичний пульсоксиметр?

Цей невеликий пристрій, схожий на скріпку, досить простий в експлуатації. Гемоглобін поглинає різні довжини хвиль залежно від того, наскільки він насичений киснем. Пульсоксиметр пальця використовує цю особливість. Він працює, випромінюючи світло, яке проникає в тканини і досягає крові. Завдяки відмінностям у поглинанні хвиль залежно від насиченості або ненасиченості киснем, пульсоксиметр здатний обчислити насиченість крові та перевести її в результат, що відображатиметься на його екрані.

Пульсоксиметр пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця пальця.

Пульсоксиметр: як користуватися?

Пульсоксиметри на пальцях дуже прості у використанні. Усе, що вам потрібно зробити, це вставити в них батарейки, потім увімкнути їх і надіти на палець, щоб вони почали працювати. На який палець надягати пульсоксиметр? Зазвичай на вказівний, але це не обов'язково. З тим самим успіхом його можна було б надіти на будь-який інший палець - у будь-якому разі він працюватиме правильно.

.

Результати вимірювання цього виду медичного виробу наведено у відсотках. Передбачається, що в дорослої людини норма становить близько 95-99%, але це не завжди так, оскільки в хронічно хворих або літніх людей за 70 років може бути дещо нижчий результат, що теж буде варіантом норми. Точно так само, якщо йдеться про новонароджених - тут сатурація становить 91-96%.

Сатурація становить 91-96%.

Який напальчниковий пульсоксиметр вибрати?

Купуючи цей вид медичного пристрою, варто звернути увагу на кілька аспектів. Насамперед, це має бути сертифікований пульсоксиметр, що гарантує його відмінну якість і правильну роботу.

Перш за все, це має бути сертифікований пульсоксиметр.

Хороший пульсоксиметр також характеризується швидкістю і точністю, завдяки яким ви зможете отримувати точні результати навіть у домашніх умовах. Крім того, варто звернути увагу на дисплей, чи великий він і розбірливий, а також на додаткові опції, зокрема на список частоти серцевих скорочень, автоматичне вимкнення, коли він не використовується, або індикатор заряду батареї.

Важлива і простота використання обраного пульсоксиметра - особливо коли ним користуватимуться люди похилого віку, які не можуть впоратися із сучасною електронікою. Також зверніть увагу на вагу пристрою та чохол, які полегшують його перенесення, і ви можете бути впевнені, що покупка буде правильно підібрана з усіх боків.

Сопутствующие Товары

Пульсомер PM 15
Пульсомер PM 18
Пульсомер PM200+
Пульсомер PM 25
Пульсомер PM 26
Пульсомер PM 45
Пульсомер PM 58
Пульсомер PM 62
Пульсомер PM 70
Пульсомер PM 80
Пульсомер PM 90
Пульсомер Speedbox II
Пульсомер Sannitas SPM 10
Пульсоксиметр Beurer PO 30
Пульсоксиметр Beurer PO 80
Пульсоксиметр Heaco CMS50C
 Пульсоксиметр Heaco CX120